Dancehall poprvé na Juste DeboutJuste Debout
Letos poprvé se na Juste Debout objeví i dancehall. Pro příznivce tohoto v současnosti velmi populárního tanečního stylu je připravena soutěž choreografií i battle 2x2, jehož semifinále a finále proběhne na hlavní stagi v rámci světového finále Juste Debout 2014. Kromě toho se můžete těšit i na workshopy s porotou - Crazy Hype (Jamaica), Laure Courtellemont (Francie) a Amad Banks (Mali).

Objednávky na Juste Debout 2014 onlineJuste Debout
Kdo jednou zažil světové finále Juste Debout, ví, že tomuto zážitku se nic nevyrovná. Tuto příležitost máte díky
HipHopDance.cz i vy, přidejte se k české výpravě a zažijte Juste Debout na vlastní oči! Zajistíme vám vstupenku a zpáteční jízdenku za exkluzivní cenu, navíc pomůžeme a poradíme se vším potřebným (co a kde v Paříži navštívit, kde se ubytovat, atd.). Kompletní informace o zájezdu najdete tady. A nezapomeňte, čím dříve se přihlásite, tím levněji vás to vyjde :)

Juste Debout Tour 2014Juste Debout
Juste Debout Tour 2014 odstartuje 7.12.2013 v New Yorku a během třech měsíců navštíví 14 zemí na 3 kontinentech. Vůbec poprvé preselekce proběhnoe v Brazílii, Kazachstánu a Rusku. Kromě toho se tanečníci mohou na světové finále Juste Debout nominovat také v Japonsku, Číně, Korei, Švédsku, Holandsku, Anglii, Itálii, Švýcarsku, Německu a samozřejmě také ve Francii.

Známe porotu JD 2014Juste Debout
První informace o nadcházejícím ročníku Juste Debout se tradičně týká poroty a stejně tak tomu bude i letos. Kdo tedy bude hodnotit světové top tanečníky v roce 2014? Budou to Marquest (hip hop), Tatsuo (house dance), Djidawi (popping) a Jimmy Soul (locking). S touto čtveřicí již tradičně proběhnou i speciální workshopy.

Recap 2013Juste Debout
A je tu oficiální recap trailer Juste Debout 2013. Najdete jej např. v sekci
Historie, kam byly mj. doplněni i vítězové a porotci letošního ročníku.

Report 2013Juste Debout
Juste Debout 2013 je za námi. Chcete si připomenout vítěze, podívat se na finálová videa, ale třeba také na 45minutovou opening showcase, které se účastnili i čeští Champion Sound, nebo na Wanted Posse showcase, kterou tato legendární francouzská crew připravila ke svému dvacetiletému výročí? Čtěte kompletní report, který najdete na
HipHopDance.cz.

Známe deejaye JD 2013Shash´u
Víme, kdo se letos postaví za gramofony na finále Juste Debout 2013. Hlavním lákadlem bude pravděpodobně kanadský producent Shash´u (popping), pozornost tanečníků ale bude jistě směřovat i na další světoznámé deejaye. Na Juste Debout 2013 se představí také Renegade (popping, locking), Taj Mahal (hip hop), Chocolate Brown (house), Lucky Lock (locking), Keudj (hip hop), Sam One (house) nebo Panik (experimental).

Asijská část tour je za námiJuste Debout
Asijská část Juste Debout tour proběhla v rámci letošního ročníku vlastně už loni. Bylo to vůbec poprvé, kdy tour odstartovala už před Vánoci, vůbec poprvé se také preselekce uskutečnila nejen v Japonsku a Číně, ale také v Singapuru a na Tajwanu. Postupující asijští tanečníci v kategorii hip hop jsou U-Shuke & Chika-J, Caune & Lil White, Kento & Candoo a D-Tail Crew, v house dance se dařilo dvojicím Yin & Daniel C, Doh & Shake Yao, Hyrossi & Shuho a Collaboration, v poppingu postupují Snow Bonez, Viho Linmong, Kite & Madoka a Virtual Stage, v lockingu pak Tim & Gun, Locking Hao & Locking High, Roaddoggz a Originality.

Juste Debout 2013 bude 3denníJuste Debout
Poprvé v historii na světové finále Juste Debout postoupí hned 32 dvojic v každém tanečním stylu (hip hop, house, popping, locking). Vůbec poprvé tedy bude finálové klání rozloženo dvou dnů. První kolo všech battlů proběhne v sobotu 9. března 2013, nejlepších osm dvojic si pak zatancuje i v neděli 10. března 2013. Francouzská preselekce bude tím pádem na programu už v pátek 8. března 2013. Můžeme se tedy těšit hned na třídenní worldwide streetdance festival ...

Juste Debout Tour 2013Juste Debout
Juste Debout Tour 2013 startuje 9. prosince 2012 a poprvé v historii navštíví hned 15 států celého světa. Konec letošního roku patří Asii (Taiwan, Čína, Japonsko, Korea), v lednu se tour přesune do USA a Anglie, únor pak bude klasicky patřit evropským preselekcím (Nizozemí, Estonsko, Švýcarsko, Německo, Itálie, Španělsko, Řecko, Švédsko). Poslední kvalifikace proběhne přímo v Paříži den před světovým finále.

Známe porotu JD 2013Mamson
Bruce Blanchard (BEL, hip hop), Mamson (FRA, house), Hit Master Fish (USA, popping), Woong (KOR, locking) - tak to je čtveřice porotců Juste Debout 2012. Jako každý rok budou kromě porotování vyučovat na oficiální workshopech v Juste Debout school.